Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб-Нд: 10:00-15:00

Категорії

Жатки

Нічого не знайдено.
Напишіть повідомлення, щоб замовити товар

Жатки

Для якісного збору врожаю потрібна надійна і точна техніка, яка забезпечує високу продуктивніcть при незначних втратах врожаю. У випадку з кукурудзою важливо ще і зрізати максимальну довжину стебла, щоб відсіяти сміття. Для того щоб це забезпечити більшість виробників крім універсальних жаток також вироблять жатки спеціалізовані: жатки для збору кукурудзи, сої, соняшника. Попит на спеціалізовані жатки зростає з кожним днем.

Універсальна чи спеціалізована жатка?

Який вибір зробити: купити жатку кукурудзяну( для сої, соняшника) чи універсальну залежить лише від вас. Невеликі господарства стараються купити універсальні жатки. Великі господарства стараються купити жниварки, спеціально зроблені для збирання конкретної рослини: кукурудзи, сої, соняшника.

Конструкція кукурудзяної жатки

Вона складається з капота,який виконує такі функції: направляє стебла на ріжучий механізм; захищає ріжучий механізм від стебел; підчіплює і зрізає впалі стебла, транспортує їх до шнека і подає механізму комбайна, Ріжучий механізм складається з двох звисаючих ланцюгів із 6 ножами на кожному. Вони подають стебло до комбайна, а після них зрізають валики з ножами протирізу. Загалом принцип роботи такий же, як і у ножиць.

Популярні виробники кукурудзяних жаток:

  • Geringhoff (Герінгоф). Компанія є одним з лідерів виробництва жаток для кукурудзи. Вона випускає як складні так і нескладні жниварки з різною кількістю рядів.Також вона пропонує декілька варіантів ріжучого механізму. Популярні моделі даної марки: RD 500, RD 600F.
  • Capello(Капелло). Жатки Capello відомі як економічні та ефективні. Обшивка жатки виконана зі спеціального пластика, який мінімізує прилипання кукурудзи. Найбільш популярні є жатки Capello 6 рядні. Наприклад модель QUASAR.
  • Oros(Орос). Жатки марки Орос мають декілька особливостей: вони повністю сумісні з усіма марками комбайнів; конструкція кукурудзяної жатки дозволяє регулювати міжрядковий діапазон.
  • Fantini(Фантіні). Жатки Fantini славляться якістю збірки. Кожен жатка проходить детальну перевірку та тестування.
  • John Deere(Джон Дір). Жатки Джон Дір є одні з найдовговічніших та відомі високою продуктивністю. Конструкція жатки перешкоджає попаданню залишків рослин у комбайн.
  • Claas(Клаас). Жатки Claas є довговічними та ефективними. Також вони надають найменші втрати порівняно з іншими виробниками.

Хочете купити жатку кукурудзяну з Європи??


Якщо вам потрібно купити жатку з Польщі, Німеччини чи іншої країни Європи, звертайтесь до представників нашої фірми за телефоном, або ви можете відвідати наш офіс у Львівській області. Ми допоможемо обрати найбільш відповідну для вас жатку для збирання кукурудзи чи соняшника. Ми пропонуємо жатки від різних виробників, таких як John Deere, Claas, Geringhoff, Fantini та інші. Покупка жатки у «TrackTop» вигідний вибір з можливим подальшим співробітництвом. У разі поломки ви можете звернутись до нас, оскільки у нас присутні запасні частини до жаток кукурудзяних.