Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб-Нд: 10:00-15:00

Категорії

Плуги

Нічого не знайдено.
Напишіть повідомлення, щоб замовити товар

Плуг

Неможливо ефективно обробити землю без використання плуга. Залізний плуг використовується вже тисячоліттями. Спочатку люди самі тягнули плуг, потім почали використовувати худобу: коней, волів. Проте з розвитком автоматизації майже вся земля обробляється тракторами. Тому якщо у вас є трактор, то ми рекомендуємо купити плуг до трактора.
Для приготування грунту перед посівом його потрібно розпушити, оскільки в такий грунт найкраще проникають мінерали. Використовуючи плуг до трактора ви швидко розрихлете землю, зробите її мякшою та підготуєте її до подальшого посіву. Оранка зменшить кількість бур'янів, оскільки плуг пошкодить однолітні бур'яни, які ще не встигли достатньо закріпитись.

Який плуг купити?

Вибір плуга залежить від землі, яку ви обробляєте та від потужності трактора. Якщо у вас невелике господарство, або глиниста земля, то рекомендуємо купити навісний плуг до трактора. Для невеликих тракторів найкраще підходять двохкорпусні плуги та 3 корпусні плуги. Якщо ж у вас велике господарство ми рекомендуємо купити оборотний плуг, оскільки він найкраще підходить для виконання цього завдання. Оборотний плуг має подвійні леміші. Нижні леміші роблять глибоку оранку, а леміші, які знаходяться зверху перевертають грунт та розпушують землю. Після проходу за допомогою гідравліки плуг перевертається, тому ви зекономите час і паливо на оранку. Використовуючи оборотний плуг, ви отримаєте однорідно зорану землю та одночасно підвищите родючість землі.

Класифікація плугів:

  • За типом робочих частин бувають лемішні плуги та дискові плуги.
  • За видом тяги розрізняють тракторні причіпні, напівнавісні і навісні плуги та кінні плуги.
  • За кількістю робочих частин : однокорпусні, двокорпусні, трикорпусні та багатокорпусні плуги.

Популярні марки плугів:

  • Lemken (Лемкен). Плуги Лемкен бувають оборотні навісні та оборотні напівнавісні. Якщо у вас в гоподарстві трактор МТЗ 80 або 82 та ви думаєте купити оборотний плуг, то зверніть увагу на 3 оборотний плуг Lemken. Модельний ряд представлений 2 корпусним, 3 корпусним, 4 корпусним, 5 корпусним та 6 корпусним плугом Lemken.
  • Kongskilde. Плуги Kongskilde мають унікальну конструкцію, зроблені із міцного сплаву, тому їх можна застосовувати на будь-яких видах грунту.
  • Kverneland. Плуги Kverneland напівнавісні з центральним колесом. Метал, із якого виготовлений плуг проходить термічну обробку, що робить плуг дуже міцним. Користуючись плугом Квернеланд ви можете регулювати ширину оброблюваної землі від 30 до 45см. Популярні моделі: Квернеланд EM/LM, Квернеланд PN/RN, Квернеланд PW/RW.
  • RabeWerk (Рабеверк). Плуги Rabewerk відомі своєю якістю та довговічністю.
  • Bomet (Бомет) . Польські плуги Bomet використовуються для середньої та глибокої оранки. Bomet виробляє плуги з різної висотою стійки та шириною лемішів. У нас ви можете купити плуги Bomet (Бомет) однокорпусні, 2-корпусні, 3-корпусні, 4-корпусні у Львівській області.

Хочете купити плуг оборотний з Європи?


Якщо вам потрібно купити плуг бу з Польщі, Німеччини чи іншої країни Європи, звертайтесь до представників нашої фірми за телефоном, або ви можете відвідати наш офіс у Львівській області. Ми допоможемо обрати найбільш відповідний для вас плуг. Пропонуємо плуги бу та нові плуги до різних тракторів : мтз беларуса 50, 80, 82 ; Т25, Т40, тощо. Купуючи плуг, ви можете нам довіряти! Наші плуги бу проходять детальну перевірку перед продажем, тому плуги з Європи будуть служити вам довго. Потрібен якісний оборотний плуг? Це до нас!!