Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб-Нд: 10:00-15:00

Категорії

Преси-підбирачі

Нічого не знайдено.
Напишіть повідомлення, щоб замовити товар

Прес-підбирач тюковий

Якщо ви займаєтесь заготівлею сіна та хочете щоб зібрана трава зберігалась довго та не втрачала свою поживність, тоді вам не обійтись без преса-підбирача. Тюковщик підбирає раніше заготовлені валки сіна чи соломи та формує з них тюки різної форми. Підбирання трави, пресування та вихід тюка відбувається за декілька секунд. Використовуючи прес-підбирач ви значно зменшите витрати та час на заготівлю сіна чи соломи.

Який прес підбирач обрати?

У компанії «TrackTop» ви можете купити преси-підбирач для заготовки сіна, соломи та трави за доступною ціною. На нашому сайті ви зможете знайти преси-підбирачі рулонні та тюкові таких марок: John Deere, Claas, Sipma та Welger. Фірми Джон Дір та Клаас мають надзвичайно великий вибір пресів для різних господарств - як великих так і малих. Преси Claas Rollant дуже часто використовують при заготівлі сіна. Якщо у вас невелике господарство рекомендуємо звернути увагу на преси Sipma (Сіпма) та Welger (Велгер). Прес Sipma 224 та Welger AP 41 користуються неабиякою популярності в Україні.
Також бувають роторні преси-підбирачі, у яких трава укладається однаково, тому вони більш якісні. При заготівлі корму для худоби варто звернути увагу на преси-підбирачі з ротором і ножами, оскільки вони відомі тим, що сіно укладене дуже щільно та воно однакової довжини. Це досягається за допомогою того, що прес використовує ножі. При виборі слід визначитись чи ви будете купляти новий прес для чи прес-підбирач бу. Покупка бу преса допоможе зекономити багато коштів та купити прес-підбирач з характеристиками близькими до заводських. Проте купівля нового преса - це інвестиція в майбутнє, оскільки ви значно скоротите витрати на обслуговування.

Преси підбирачі за типом пресування поділяються на дві категорії:

  • преси рулонні - скручують суху масу в циліндр. Тюки в рулонних пресів зазвичай об'ємні та важкі. Тому можете не переживати, що хтось краде рулонний тюк із вашого поля. Якщо спростити, то принцип роботи рулонного преса досить простий. Під впливом ременів сіно скручується в рулон і коли досягається потрібний розмір рулон обмотується шпагатом.
  • преси тюкові. Якщо вам потрібні невеликі прямокутні тюки, які можна було б акуратно заховати у приміщенні від дощу, тоді можете сміливо купляти прес-підбирач тюковий. Середня вага тюка 20 кг.

Хочете купити прес-підбирач з Європи?

Якщо вам потрібно купити прес-підбирач з Польщі, Німеччини чи іншої країни Європи, звертайтесь до представників нашої фірми за телефоном, або ви можете відвідати наш офіс у Львівській області. Ми допоможемо обрати найбільш відповідний для вас прес. Купуючи прес-підбирач, ви можете нам довіряти! Наші преси проходять перевірку перед продажем, тому прес-підбирач з Європи буде служити вам довго. Потрібна якісна техніка? Це до нас!!!