Пн-Пт: 9:00-18:00 Сб-Нд: 10:00-15:00

Категорії

Трактори

Нічого не знайдено.
Напишіть повідомлення, щоб замовити товар

Трактор

Трактор - техніка, яка повинна бути в будь-якому господарстві. Без нього ні землю не обробиш, ні корму для худоби не заготовиш. Сьогодні на ринку представлено так багато різних тракторів, що зробити вибір буває складно. Довіра покупців лежить на боці перевірених брендів таких як Джон Дір, Массей Фергюсон, Клаас, Fendt, Deutz-Fahr. Невеликі господарства, які хочуть купити спецтехніку, досить часто не можуть собі дозволити купити новий трактор. Вихід із цієї ситуації - купити трактор бу вітчизняного виробництва.

Популярні моделі тракторів, які ми постачаємо:

 • Трактор МТЗ 50 - колісний трактор, призначений для виконання широкого спектру робіт. Трактор випускався із 1962 по 1985 рік. Потужність двигуна 55 к.с.
 • Трактор МТЗ 80. Беларус випускався із 1979 року. Трактор розроблений шляхом модернізації "пятдесятки"; задньопривідний та має невелику кабіну. Потужність двигуна - 80 к.с. Модифікація даного трактора MTZ-80.1 випускається заводом і досі.
 • Трактор МТЗ 82. Проектування MTZ 82 проходило одночасно із "вісімдесяткою", тому вигляд і характеристики у тракторів дуже схожі. Основна відмінність - дана модель є повнопривідною. Тому МТЗ 82, або як його називають в народі Беларус, має велику прохідність, більше сил та може використовуватись в більш складних погодних умовах. Існує багато модифікацій даного трактора, популярні з них МТЗ 82.1 та 82.У
 • Трактор Т 25 (Владимирец) - компактний, невеликий та меневренний трактор,але при цьому достатньо потужний, щоб працювати з навісним обладнанням. Потужність двигуна трактора Владимирец складає 26 к.с. Випускався із із 1966 по 1973 рік. Зараз випускається нова модифікована модель - трактор Т-25А.
 • Також ми постачаємо трактори марки John Deere (Джон Дір трактори) та Massey Ferguson, Claas. Трактори, які виробляють ці фірми відомі довговічністю експлуатації та широким модельним рядом, які задовольнять будь-які потреби фермерів.

Як вибрати б/у трактор правильно, щоб потім не шкодувати про покупку?

Основні положення, які треба враховувати при покупці вживаного трактора:
 • Визначте свої потреби та вимоги:
  Розгляньте, для яких конкретних завдань вам потрібен трактор (сільськогосподарські роботи, будівельні роботи тощо). Врахуйте потужність, розмір, функціональні можливості та інші характеристики, які потрібні для ваших робіт.
 • Визначте свої потреби та вимоги:
  Розгляньте, для яких конкретних завдань вам потрібен трактор (сільськогосподарські роботи, будівельні роботи тощо). Врахуйте потужність, розмір, функціональні можливості та інші характеристики, які потрібні для ваших робіт.
 • Дослідіть ринок:
  Ознайомтеся з різними марками, моделями та типами тракторів, які відповідають вашим потребам. Дізнайтеся про рейтинги та відгуки про різні марки та моделі.
 • Бюджет:
  Визначте свій бюджет для покупки трактора, включаючи не лише вартість придбання, але й потенційні витрати на обслуговування та ремонт.
 • Перевірка та огляд трактора:
  Проведіть особистий огляд трактора. Переконайтесь, що стан механічних та електричних частин задовільний. Перевірте наявність витоків мастила або рідини.
 • Тест-драйв:
  Попросіть продавця про можливість здійснити тест-драйв, щоб оцінити роботу трактора.

Хочете купити трактор з Європи?

Якщо вам потрібно купити трактор з Польщі, Німеччини чи іншої країни Європи, звертайтесь до представників нашої фірми за телефоном, або ви можете відвідати наш офіс у Львівській області. Ми допоможемо обрати найбільш відповідний для вас трактор. Купуючи трактор, ви можете нам довіряти! Наші трактори проходять детальну перевірку перед продажем, тому трактори з Європи будуть служити вам довго. Потрібен якісний трактор? Це до нас!!